Producenci
Znalazłeś produkt w lepszej cenie? Zadzwoń i negocjuj!
62 72 72 452
RÖBEN CEGŁA KLINKIEROWA ISLAND
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ISLAND
PERŁOWOBIAŁA
Płytka klinkierowa najwyższej jakości – RöbenPREMIUM. Jej wyjątkowy, biały kolor uzyskano dzięki złożu gliny bogatej w kaolinit (minerał, z którego produkuje się m.in. porcelanę).
Lico z delikatnymi, okrągłymi wgłębieniami nadaje tej płytce oryginalności. Dzięki doskonałym parametrom technicznym, może być wykorzystana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Nie przytłacza i nie nadaje masywności fasadom, a we wnętrzach – nie angażuje nadmiernie uwagi, stanowi za to ciekawe tło dla innych sprzętów lub materiałów. W obu zastosowaniach zapewnia subtelną elegancję.
- Wyjątkowe, bardzo eleganckie wybarwienie
- Oryginalne lico z delikatnymi, okrągłymi wgłębieniami
- Doskonała na zewnątrz, jak i do wnętrz
- Wysokie parametry techniczne płytek
WAŻNE!
Warunki realizacji zamówienia i dostawy produktu:
Złożenie przez klienta zamówienia poprzez dodanie produktu do koszyka nie jest równoznaczne z kupnem produktu.
Sprzedawca traktuje to jako zamówienie wstępne.
Dopiero po obliczeniu kosztów dostawy i przyjęciu ich przez zamawiającego, sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia.
Dane techniczne
| Współczynnik przewodzenia ciepła | P = 50% - 0,37 W/mK |
| Szerokość | 115 mm |
| Długość | 240 mm |
| Wysokość | 71 mm |
| Waga | do 3 kg |
| ilość | 416 szt./paleta |
| Grubość | 115 mm |
| Kolor | Perłowobiała |
| wydajność | 48 szt./m2 |
| Wytrzymałość | ≥35 N/mm2 |