Producenci
Znalazłeś produkt w lepszej cenie? Zadzwoń i negocjuj!
62 72 72 452
RÖBEN CEGŁA KLINKIEROWA FARO CIENIOWANA SZARA PODPALANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FARO
SZARA CIENIOWANA PODPALANA
Najnowsza propozycja w ofercie cegieł utrzymanych w chłodnej kolorystyce. Wyróżnia ją nietypowa barwa – przenikające się odcienie jaśniejszych i ciemniejszych odcieni szarości.
O jej wyjątkowym charakterze decyduje również struktura gładkiego lica, które postarzono delikatnym wyszczerbieniem krawędzi, dzięki czemu nabiera jeszcze bardziej industrialnego wyrazu. Dobrze sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznych projektach elewacji, małej architektury i wnętrz. Jest wytrzymała, ognio- i mrozoodporna, a także nisko nasiąkliwa..
- Niebanalne, bardzo oryginalne wybarwienie
- Idealna na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku
- Ciekawy efekt wizualny
- Doskonałe parametry techniczne cegły
WAŻNE!
Warunki realizacji zamówienia i dostawy produktu:
Złożenie przez klienta zamówienia poprzez dodanie produktu do koszyka nie jest równoznaczne z kupnem produktu.
Sprzedawca traktuje to jako zamówienie wstępne.
Dopiero po obliczeniu kosztów dostawy i przyjęciu ich przez zamawiającego, sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia.
Dane techniczne
| Współczynnik przewodzenia ciepła | P = 50% - 0,37 W/mK |
| Szerokość | 115 mm |
| Długość | 240 mm |
| Wysokość | 71 mm |
| Waga | do 3 kg |
| ilość | 416 szt./paleta |
| Grubość | 115 mm |
| Kolor | Szary podpalany |
| wydajność | 48 szt./m2 |
| Wytrzymałość | ≥35 N/mm2 |