Producenci
Znalazłeś produkt w lepszej cenie? Zadzwoń i negocjuj!
62 72 72 452
RÖBEN CEGŁA KLINKIEROWA FARO CIENIOWANA SZARA GŁADKA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FARO
SZARA CIENIOWANA GŁADKA
Płytka klinkierowa najwyższej jakości – RöbenPREMIUM. Gładka struktura lica i szary kolor, który zmienia odcień w zależności od oświetlenia, podkreślą nowoczesną stylistykę realizacji
Doskonała zarówno na elewacji, jak i we wnętrzach. Sprawdzi się np. w kuchniach, ponieważ ma bardzo niską nasiąkliwość (poniżej 3,0%) i nie wchłania brudu. Jest to jedna z najpopularniejszych płytek w importowanym asortymencie marki Röben, co potwierdzają liczne realizacje z jej wykorzystaniem.
- Kolor zmieniający odcień w zależności od oświetlenia
- Gładka powierzchnia lica
- Nie wchłania brudu
- Wysokie parametry techniczne płytek
WAŻNE!
Warunki realizacji zamówienia i dostawy produktu:
Złożenie przez klienta zamówienia poprzez dodanie produktu do koszyka nie jest równoznaczne z kupnem produktu.
Sprzedawca traktuje to jako zamówienie wstępne.
Dopiero po obliczeniu kosztów dostawy i przyjęciu ich przez zamawiającego, sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia.
Dane techniczne
| Współczynnik przewodzenia ciepła | P = 50% - 0,37 W/mK |
| Szerokość | 115 mm |
| Długość | 240 mm |
| Wysokość | 71 mm |
| Waga | do 3 kg |
| ilość | 416 szt./paleta |
| Grubość | 115 mm |
| Kolor | Szary |
| wydajność | 48 szt./m2 |
| Wytrzymałość | ≥35 N/mm2 |