Producenci
Znalazłeś produkt w lepszej cenie? Zadzwoń i negocjuj!
62 72 72 452
RÖBEN CEGŁA KLINKIEROWA DOVER CARBON KREMOWA SZARA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DOVER
CARBON
Jasny cieniowany
Jasna, piaskowoszara cegła klinkierowa o drobnoziarnistej strukturze lica i lekko nieregularnych krawędziach, która w bardzo estetyczny sposób podkreśli charakter eleganckiego budynku. Nietypowa barwa tego produktu stanowi połączenie ciepłych odcieni szarości oraz beży, które się przenikają tworząc wyróżniającą się powierzchnię. Dover Carbon to doskonały wybór do stylowych i nowoczesnych projektów elewacji, a także wnętrz oraz małej architektury.
- Oryginalne wybarwienie i struktura lica
- Idealna do nowoczesnych projektów
- Doskonałe parametry techniczne
- Stylowa i elegancka
WAŻNE!
Warunki realizacji zamówienia i dostawy produktu:
Złożenie przez klienta zamówienia poprzez dodanie produktu do koszyka nie jest równoznaczne z kupnem produktu.
Sprzedawca traktuje to jako zamówienie wstępne.
Dopiero po obliczeniu kosztów dostawy i przyjęciu ich przez zamawiającego, sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia.
Dane techniczne
| Współczynnik przewodzenia ciepła | P = 50% - 0,37 W/mK |
| Szerokość | 115 mm |
| Długość | 240 mm |
| Wysokość | 71 mm |
| Waga | do 3 kg |
| ilość | 416 szt./paleta |
| Grubość | 115 mm |
| Kolor | Kremowy / Szary |
| wydajność | 48 szt./m2 |
| Wytrzymałość | ≥35 N/mm2 |