Producenci
Znalazłeś produkt w lepszej cenie? Zadzwoń i negocjuj!
62 72 72 452
RÖBEN CEGŁA PEŁNA NF22 BRISBANE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ANTRACYTOWA CIENIOWANA GŁADKA
Cegła klinkierowa wyróżniająca się barwą w odcieniu szarości z metalicznym połyskiem, podkreślonym gładką strukturą lica.
Zdecydowanie nowoczesna w wyrazie jest doskonałym wyborem dla budynków realizujących założenia oszczędnej, modernistycznej architektury, harmonijnie komponując się z innymi charakterystycznymi dla tego trendu w budownictwie materiałami, takimi jak szkło, metal czy beton. Obok walorów estetycznych, jej zaletą są również bardzo dobre parametry techniczne, w tym przede wszystkim wysoka odporność na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych.
Brisbane to także bardzo dobry wybór do wnętrz, zwłaszcza tych o loftowym charakterze.
- Ciekawe wybarwienie
- Gładka struktura lica
- Idealna do modernistycznej architektury
- Doskonałe parametry techniczne cegły
Dane techniczne
| Współczynnik przewodzenia ciepła | P = 50% - 0,72 W/mK |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 71mm |
| Waga | do 4,4kg |
| ilość | 312 szt./pal |
| Kolor | brisbane antracytowa cieniowana gładka |
| wydajność | 48 szt/m2 |