Producenci
Znalazłeś produkt w lepszej cenie? Zadzwoń i negocjuj!
62 72 72 452
RÖBEN CEGŁA KLINKIEROWA NFNM 50 PERTH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cegła klinkierowa producenta Roben. Nadaje się do wykonania elewacji budynku, ogrodzenia ale także budowy małej architektury. Charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, dużą trwałością koloru dzięki barwieniu w masie oraz niską nasiąkliwością i mrozoodpornością. Dodatkowo jest trwała i wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne.
Dane techniczne
| Współczynnik przewodzenia ciepła | P = 50% - 0,37 W/mK |
| Szerokość | 115 mm |
| Długość | 240 mm |
| Wysokość | 71 mm |
| Waga | do 3 kg |
| ilość | 416 szt./paleta |
| Grubość | 115 mm |
| Kolor | perth brązowa gładka |
| wydajność | 48 szt./m2 |