Producenci
Znalazłeś produkt w lepszej cenie? Zadzwoń i negocjuj!
62 72 72 452
ROBEN DACHÓWKA PODSTAWOWA PIEMONT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
![]() |
ROBEN PIEMONT - przesuwna dachówka zakładkowa |
|
Zalety dachówki PIEMONT: |
|
|
|
Bardzo duża tolerancja przesuwności na zamkach. Rozstaw łat, możliwy w zakresie 365-403 mm, oraz 8mm przesuwności na zamku bocznym sprawiają, że dachówka PIEMONT pasuje na każdy dach, zarówno na nowy jak i remontowany. |
|
|
Elastyczna linia dachówki tworzy harmonijną powierzchnię dachu. |
|
|
Płaska powierzchnia dachu stanowi bezpieczne, odporne na silne wiatry pokrycie. |
|
|
Perfekcyjnie zaprojektowane zamki gwarantują maksymalne zabezpieczenie przed deszczem |
|
|
Zwiększenie wytrzymałości na zginanie dzięki zastosowaniu najnowszych technologii prasowych i wypału dachówek. |
|
|
Niewielka waga dachówki - ok. 4kg/1szt. ułatwia pracę dekarzowi, a konstrukcja dachu jest mniej obciążona. |
|
|
Najwyższe standardy jakości. |
|
|
Elektroniczny system kontroli. |
|
|
U nas znajdziesz kompletny asortyment akcesoriów dachowych. |
|
UWAGA! Z uwagi na różne daty produkcji mogą wystąpić różnice w odcieniach dachówek co jest naturalnym zjawiskiem i nie podlega reklamacji.
|
|
|
Wyślij do nas projekt swojego wymarzonego dachu, a my wycenimy dla Ciebie wszystkie potrzebne materiały wraz z transportem ;) |
|
![]() |
Dachówka PIEMONT - Miedziana angobowana
|
| Dachówka PIEMONT- Kasztanowa angobowana |
![]() |
![]() |
Dachówka PIEMONT - Brązowa angobowana |
| Dachówka PIEMONT - Antracyt angobowana | ![]() |
![]() |
Dachówka PIEMONT - Tobago glazurowana |
| Dachówka PIEMONT - Titan glazurowana | ![]() |
![]() |
Dachówka PIEMONT - Grafitowa angobowana |
WAŻNE!
Warunki realizacji zamówienia i dostawy produktu:
Złożenie przez klienta zamówienia poprzez dodanie produktu do koszyka nie jest równoznaczne z kupnem produktu.
Sprzedawca traktuje to jako zamówienie wstępne.
Dopiero po obliczeniu kosztów dostawy i przyjęciu ich przez zamawiającego, sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia.
Dane techniczne
| Waga 1 szt. | ok. 3,97 kg |
| Całkowita długość | ok. 47,2 cm |
| Całkowita szerokość | ok. 29,0 cm |
| Długość pokrycia | ok. 36,5-40,3 cm |
| Średnia szerokość pokrycia | ok. 24,5 cm |
| Min. wartość obliczeniowa sztuk/m2 | ok. 10,1 szt. |
| Ilość/ m2 | ok 10,1-11,2 szt. |
| Min. kąt nachylenia dachu | ok. 22 ͦ |
| Ilość sztuk/Europaleta | 240 szt. |
| Waga m2 | ok. 40,1-44,5 kg |
| Waga pełnej palety | ok. 983 kg |
| Mrozoodporność | tak |







