Producenci
Znalazłeś produkt w lepszej cenie? Zadzwoń i negocjuj!
62 72 72 452
ROBEN DACHÓWKA PODSTAWOWA MONZAplus
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
|
UWAGA! Z uwagi na różne daty produkcji mogą wystąpić różnice w odcieniach dachówek, co jest naturalnym zjawiskiem i nie podlega reklamacji. |
|
Wyślij do nas projekt swojego wymarzonego dachu, a my wycenimy dla Ciebie wszystkie potrzebne materiały wraz z transportem ;) |
![]() |
ROBEN MONZAplus - duży format dachówki falistej. |

![]() |
Dachówka MONZAplus - miedziana angobowana |
| Dachówka MONZAplus - kasztanowa angobowana | ![]() |
![]() |
Dachówka MONZAplus - antracyt angobowana |
| Dachówka MONZAplus - terentino angobowana | ![]() |
![]() |
Dachówka MONZAplus - tobago glazurowana |
| Dachówka MONZAplus - maduro glazurowana | ![]() |
![]() |
Dachówka MONZAplus - grafitowa |
CENA PRODUKTU JEST TYLKO POGLĄDOWA I MOŻE SIĘ RÓŻNIĆ W ZALEŻNOŚCI OD KOLORU DACHÓWKI
|
WAŻNE! Warunki realizacji zamówienia i dostawy produktu: Złożenie przez klienta zamówienia poprzez dodanie produktu do koszyka nie jest równoznaczne z kupnem produktu. Sprzedawca traktuje to jako zamówienie wstępne. Dopiero po obliczeniu kosztów dostawy i przyjęciu ich przez zamawiającego, sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia. |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Waga 1 szt. | ok. 4,07 kg |
| Całkowita długość | ok. 46,4 cm |
| Całkowita szerokość | ok. 30,4 cm |
| Długość pokrycia | ok. 38,3-40,3 cm |
| Średnia szerokość pokrycia | ok. 26,3 cm |
| Min. wartość obliczeniowa sztuk/m2 | ok. 9,5 szt. |
| Ilość/ m2 | ok. 9,4-9,9 szt. |
| Min. kąt nachylenia dachu | od 22° |
| Ilość sztuk/Europaleta | 240 szt. |
| Waga m2 | ok. 38,3-410,3 kg |
| Waga pełnej palety | ok. 1007 kg |
| Mrozoodporność | tak |







