Producenci
Znalazłeś produkt w lepszej cenie? Zadzwoń i negocjuj!
62 72 72 452
RÖBEN CEGŁA KLINKIEROWA ROSS NF 79
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Współczynnik przewodzenia ciepła | P = 50% - 0,37 W/mK |
| Szerokość | 115 mm |
| Długość | 240 mm |
| Wysokość | 71 mm |
| Waga | do 3 kg |
| ilość | 416 szt./paleta |
| Grubość | 115 mm |
| Kolor | jever fryzyjska cieniowana |
| wydajność | 48 szt./m2 |
| Wytrzymałość | ≥35 N/mm2 |